Wiadomości

  • 25 lutego 2014
  • 15 marca 2014
  • wyświetleń: 3408

Lemon i Podsiadło w Bielsku

Za nami:

15 marca (sobota) w hali Pod Dębowcem wystąpi Dawid Podsiadło, zespół Lemon oraz Cheers.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej i jest zwycięzcą II edycji programu X-Factor. W maju 2013 r. ukazał się jego debiutancki album "Comfort and Happiness", bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność (podwójna platynowa płyta), jak i krytyków. 26 listopada ukazała się reedycja płyty, promowana singlem "Powiedz mi, że nie chcesz".

We wrześniu został nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii Najlepszy polski wykonawca. W październiku 2013 otrzymał nagrodę dla Gwiazdy Roku w plebiscycie Glam Awards 2013. Został także laureatem nagrody "Mateusz" radiowej Trójki.

podisadło dawid
fot. www.bck.bielsko.pl


Lemon to muzyczne objawienie ostatniego roku. Zespół wygrał 3. edycję Must Be The Music. Ich debiutancka płyta w ciągu kilku tygodni pokryła się złotem i spotkała się z uznaniem nie tylko fanów, ale i branży, o czym najlepiej świadczy nominacja do Fryderyka 2013 w kategorii Debiut Roku.

zespół lemon
fot. www.bck.bielsko.pl


Zespół Cheers to projekt młodych i kreatywnych muzyków, który powstał w styczniu 2012 roku. Grupa na swoich koncertach zapewnia dużą dawkę pozytywnej energii, którą zaraża publiczność bez względu na wiek. Koncerty zespołu w głównej mierze zawierają materiał, na który składają się znane, światowe przeboje wykonane w nowych, świeżych i często zaskakujących aranżacjach.

zespół cheers
fot. www.bck.bielsko.pl


Początek o 18.00.

Bilety: miejsca siedzące (trybuna główna) - 35 zł, miejsca stojące (płyta) - 30 zł, miejsca siedzące (trybuna boczna) - 25 zł.

lik / bielsko.info

źródło: www.bck.bielsko.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj