bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 20 lutego 2014
  • wyświetleń: 1665

Pobili 55-latka, bo zwrócił im uwagę

Z niebywałą agresją zareagowali dwaj młodzi bielszczanie na uwagę, którą zwrócił im 55-letni mężczyzna. Pobili pokrzywdzonego tak dotkliwie, że doznał urazu głowy i złamania nogi

Do zdarzenia doszło nocą ze środy na czwartek w Bielsku-Białej na ul. Starobielskiej, gdzie na ławce pod blokiem dwaj mężczyźni spożywali alkohol i zachowywali się wyjątkowo głośno. Jeden z mieszkańców postanowił zareagować i ucieszyć uciążliwych, podwórkowych gości. Jego prośby o zachowanie spokoju jedynie rozjuszyły sprawców, którzy zaatakowali mężczyznę.

Pobili go i skopali tak dotkliwie, że pokrzywdzony doznał urazu głowy i złamania nogi, po czym rzucili się do ucieczki. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci, na podstawie podanych rysopisów, wytypowali sprawców tego czynu.

Okazali się nimi dwaj bielszczanie w wieku 24 i 32 lat. Już kilka godzin później obaj sprawcy zostali zatrzymani. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. W czwartek usłyszą zarzuty. Za przestępstwo to grozi im do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.