bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 10 lutego 2014
  • wyświetleń: 2023

Pobili, okradli i... wpadli!

Dwaj bielszczanie napadli na 30-letniego mężczyznę. Pobili go i okradli. Krótko po zdarzeniu policjanci zatrzymali obu napastników. Jeden z nich był poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło niedzielnym popołudniem w Bielsku-Białej na ul. Zwierzynieckiej, gdzie dwaj napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego. Pobili go i skradli mu plecak. Ofiara zaalarmowała policjantów, którzy już chwilę później zatrzymali obu sprawców w wieku 32 i 49 lat.

Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 2 do 2,5 promili alkoholu. W czasie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że młodszy z nich był poszukiwany listem gończym za wcześniejsze przestępstwa.

Sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. W poniedziałek usłyszeli zarzuty rozboju, za co może im grozić nawet do 12 lat więzienia. O ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.