bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 lutego 2014
  • 25 lutego 2014
  • wyświetleń: 4318

Zaadoptuj zwierzaka ze schroniska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "reksio schronisko" podaj

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej, zachęca do adopcji przebywających w nim zwierzaków, jak również do uczestniczenia w codziennym życiu zwierząt jako wolontariusz.

Zagubione, zabłąkane, porzucone. Często okaleczone i głodne, ale przede wszystkim - niekochane. Mowa o najlepszych przyjaciołach człowieka. Właśnie w takim stanie trafiają do schronisk dla zwierząt.

reksio, schronisko
Swojego nowego domu szuka m.in suczka znaleziona w Bielsku-Białej przy ulicy Żywieckiej w dniu 20.12.2013r. Ma około roku. Jest wesoła,wiecznie rozbrykana-wciąż potrzebuje sporo ruchu i zajęcia. Uwielbia długie spacery-jest na nich niezmordowana, potrafi biegać i bawić się godzinami.


Bezduszni właściciele coraz częściej porzucają swoich pupili, a schroniska nie są w stanie zapewnić pomocy tak dużej liczbie zwierzaków. Brak miejsc i środków na utrzymanie sprawia, że często czworonogi nie mogą liczyć na podstawową opiekę.

Ponad 70% zwierząt, które trafiają do schronisk nie znajduje nowego domu i do końca swojego życia przebywa za kratami schroniska.

Rozwiązań problemów w schroniskach jest wiele, ale chyba najlepszym jest adopcja.

Na stronie internetowej Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej, znajduje się informacja o aktualnych zwierzętach do adopcji oraz można zapoznać się z warunkami wolontariatu - www.schronisko.bielsko.biala.pl

lik / bielsko.info, źródło: Agencja Kotajny PR

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

reksio schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "reksio schronisko" podaj