bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 lutego 2014
  • wyświetleń: 3892

Firmy nie sprzątają po sobie

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy prośbę o upublicznienie sprawy zaśmiecania przestrzeni publicznej przez firmy wykonujące prace na zlecenie Urzędu Miejskiego.

radex, tauron
Zdjęcie wykonane 31 stycznia przy ul. Żywieckiej, przy wjeździe na pętlę autobusową linii nr 9 MZK · fot. Andrzej Dzieniszewski


Jak pisze pan Andrzej - po raz kolejny zmagam się z tym problemem w mojej okolicy i kolejny raz "bohaterem" jest firma Radex. Przykład - 27 stycznia firma zamontowała nowy znak drogowy w centrum Mikuszowic Krakowskich i pozostawiła wszystkie odpady i złomu i betonu na trawniku. W zeszłym roku resztki materiałów po naprawie chodników leżały ponad miesiąc i dopiero po mojej interwencji w Urzędzie Miejskim zostały uprzątnięte.

Jak pisze pan Andrzej to samo tyczy się firmy Tauron, która obok przycinała drzewo pod przyłączem elektrycznym. Efekty prac można zobaczyć na zdjęciu obok.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.