bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1609

Sklepowi złodzieje w natarciu

Do pięciu lat więzienia grozi trójce sklepowych rabusiów, którzy zostali zatrzymani wczoraj przez mundurowych z komisariatu III. Sprawcy z dwóch bielskich sklepów przy ul. Mostowej skradli odzież o wartości ponad 1500 złotych.

Dwie kobiety i towarzyszący im mężczyzna pojawili się w centrum handlowym. Co jakiś czas znikali w przymierzalni z markową odzieżą. Nie zamierzali jej jednak kupować. Z jednego ze sklepów wynieśli męskie i damskie ubrania warte blisko 900 złotych. Z drugiego, odzież wartą prawie 600 złotych.

Ich podejrzane zachowanie nie umknęło uwadze pracowników ochrony, którzy wezwali na miejsce policjantów. Mundurowi zatrzymali dwie sprawczynie w wieku 19 i 42 lat oraz ich 30-letniego wspólnika. W czasie ich przeszukania policjanci odnaleźli skradzione rzeczy.

Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. W czwartek usłyszeli zarzuty kradzieży, za co grozi im teraz do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.