bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2285

Zatrzymany paser, odzyskane fanty

Policjanci kryminalni zatrzymali 37-letniego bielszczanina podejrzanego o paserstwo kradzionych rzeczy. W piwnicy zatrzymanego policjanci odnaleźli markowe narty, deskę snowboardową, rowery i anteny CB.

Policjanci od pewnego czasu bacznie przyglądali się poczynaniom 37-latka. Z uzyskanych informacji wynikało bowiem, że może on nabywać rzeczy pochodzące z przestępstw. Zgromadzone przez śledczych dowody doprowadziły do potwierdzenia tej informacji. Policjanci wkroczyli do mieszkania pasera na bielskim Osiedlu Polskich Skrzydeł, a w czasie przeszukania należących do niego pomieszczeń piwnicznych odnaleźli cały asortyment kradzionych rzeczy.

Kradł rowery, narty i radia


Było wśród nich kilka par markowych nart, rowerów, anteny CB i deska snowboardowa. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty paserstwa, za co może mu grozić nawet do 5 lat za kratami. O jego losie zadecyduje wkrótce prokurator.

Niektóre z zabezpieczonych rzeczy wróciły już do osób pokrzywdzonych. Właścicieli pozostałych w dalszym ciągu poszukuje policja. Osoby, które rozpoznają swoją własność na załączonych zdjęciach proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 338121700, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.