Wiadomości

  • 22 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2659

Bielskie kreskówki na You Tube

Od kilku dni w serwisie You Tube funkcjonuje oficjalny kanał Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, na którym można zobaczyć te bardziej i mniej znane filmy rysunkowe. Zarówno dla dzieci i dorosłych.

Studio Filmów Rysunkowych otwiera się na internetowych widzów. Choć bielskie kreskówki można było już wcześniej oglądać w internecie, to wszystkie są zamieszczane tam nielegalnie.

- Na początek serwujemy dziesięć znakomitych filmów. Przypominamy kilka odcinków bardzo udanych serii - o kapitanie Kliperze oraz o Pampalinim, łowcy zwierząt - czytamy w komunikacie SFR w Bielsku-Białej.

Nie każdy wie, że w swej długiej historii bielskie Studio produkowało także filmy dla dorosłych. - Również te filmy będziemy pokazywać na You Tube. Jako pierwsze pokazujemy filmy Bronisława Zemana oraz Zdzisława Kudły. Na You Tube zobaczycie też najnowsze produkcje naszego Studia. Kanał traktujemy jako promocję naszych filmów - dodają przedstawiciele Studia Filmów Rysunkowych.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.