bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2011
  • wyświetleń: 3311

Dzień Dziecka w fotelu Marszałka

Marszałek Województwa Śląskiego Adam Matusiewicz z okazji Dnia Dziecka ogłasza konkurs, w którym nagrodą jest jego stanowisko.

Marszałek Adam Matusiewicz
fot. Urząd Marszałkowski


Zwycięzca na jeden dzień zostanie marszałkiem, spośród pozostałych uczestników konkursu zostaną wyłonieni członkowie Zarządu Województwa. Młody Zarząd przejmie we władanie gmach przy ul. Ligonia w Katowicach.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6-12 lat. Warunkiem uczestnictwa jest dobry pomysł, na to, co można zrobić w ciągu jednego dnia, mając do dyspozycji całą armię marszałkowskich urzędników.

Zadanie konkursowe pt. "A gdybym tak został marszałkiem województwa?" polega na napisaniu, jak można wykorzystać taką niepowtarzalną okazję - spełnić swoje marzenie, pomóc komuś lub zrobić coś dla najbliższych, przyjaciół, klasy, szkoły.

Pomysły należy przesłać na adres: "Gazeta Wyborcza", ul. Towarowa 4, 43-110 Tychy, z dopiskiem "Konkurs na marszałka" lub mailem na adres: listy@katowice.agora.pl. Listy powinny dotrzeć do redakcji do poniedziałku 23 maja - tego dnia marszałek Matusiewicz wybierze osobę, która 1 czerwca zasiądzie w jego fotelu.

new / bielsko.info
źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.