bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3544

Sportowe ferie dla przedszkolaków

Artykuł sponsorowany:

Nadchodzą zimowe ferie, a śniegu jak nie było, tak wciąż nie ma. Może to dobry czas, aby spróbować innej formy sportowej aktywności? Jedną z ciekawszych propozycji są zajęcia Socatots - Piłkarskich Maluszków.

Socatots


Program Socatots to zajęcia ruchowe, gdzie na bazie elementów piłki nożnej dzieci rozwijają się głównie fizycznie ale także intelektualnie i społecznie. Poprzez zabawę, odpowiednie ćwiczenia edukacyjne oraz odpowiednio dopasowany sprzęt można zobaczyć jak nasze szkraby zaczynają rozróżniać prawą i lewą stronę, kształty, podstawowe kolory oraz cyferki.

Socatots


Przebywanie w małych grupach powoduje naukę szacunku i partnerstwa z innymi. Nie chodzi tu jednak o to, aby wyszkolić jak najlepszego sportowca (choć to niewątpliwie może być skutkiem ubocznym uczęszczania na zajęcia). Chodzi o to, żeby się dobrze bawić i rozwijać swoje umiejętności. To ciekawa alternatywa dla innych zajęć - małe grupy, nauka poprzez zabawę, radość dziecka i rodzica jest czymś, co zachęca do uczestnictwa.

Dla tych co jeszcze nie wiedzą jak wyglądają zajęcia Socatots przedstawiamy Film z zajęć:
Ferie z Socatots - Maluszki w Akcji 20.01 - 31.01
Bielsko Biała Gimnzajum nr 1 ul.Straconki 25

Poniedziałki godz 17 grupa 2-3,5
Poniedziałki godz 18 grupa 4-5

Środy godz 17 grupa 2-3,5
Środy godz 18 grupa 4-5

Wszystkich chętnych którzy wahają się czy zapisać swoje dzieci na takie zajęcia , zapraszamy na bezpłatne zajęcia prezentacyjne . Wystarczy wejść na stronę www.socatots.pl/bielsko-biala lub zadzwonić 508 583 428 i umówić się na bezpłatną sesję prezentacyjną.