bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2014
  • 12 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3545

Ponad 300 wolontariuszy WOŚP

Za nami:

Dzisiaj gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze będą zbierali datki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na godną opiekę medyczną osób starszych.

- W sztabie WOŚP w Bielsku-Białej działa 320 wolontariuszy, którzy będą kwestować na bielskich ulicach oraz w Brennej, Cieszynie i Kozach - mówił na antenie Radia Bielsko Janusz Głaz z grupy ratownictwa PCK w Bielsku-Białej.

wośp


Ciekawostką będzie w tym roku tzw. Pociąg do WOŚP, który zatrzyma się na stacji kolejowej Bielsko-Biała Główna w niedzielę o godz. 17:00. - To pociąg papieski z koncertami na żywo. Atrakcji będzie więcej. Każdy może wsiąść i przejechać się tym pociągiem, bilet, to wpłata pieniędzy do puszki WOŚP. Zapraszamy na dworzec, na którym sporo będzie się działo - wyjaśniał Dariusz Labus z bielskiej grupy ratownictwa PCK.

Pociąg do WOŚP będzie kursował w niedzielę na trasie: Kraków - Kalwaria - Sucha Beskidzka - Żywiec - Bielsko Biała - Andrychów - Wadowice i z powrotem. Wyruszy o godz. 9:00 z Krakowa. Zrobi w sumie ponad 200 km, po Małopolsce i Śląsku.

Wielkoorkiestrowa kwesta będzie prowadzona także podczas koncertów w niektórych bielskich lokalach, takich tak:. Rude Boy, Pomarańcza i All Star. O godz. 20:00 w Bielsku-Białej przy Sferze I będzie Światełko do nieba.

ab / bielsko.info
źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.