bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1980

Kociaki czekają na nowy dom

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

W bielskim schronisku znajduje się obecnie kilkadziesiąt kotów, z których większość jest gotowa do adopcji i czeka na nowych opiekunów.

kot adopcja
fot. Gemini Park


Niektóre koty trafiły do schroniska po śmierci czy wyjeździe właściciela, inne z powodu alergii któregoś z domowników, jeszcze inne znalezione, zagubione i przywiezione z wielu zakątków miasta.

Odwiedzający znajdą w kociarni zarówno popularne dachowce, ale i czasem koty rasowe, o przeróżnym umaszczeniu i temperamencie. W schronisku są typowe spokojne „kanapowce”, które chętnie zamieszkają nawet w małym mieszkanku, ale i też koty bardziej niezależne, dla których idealne byłoby gospodarstwo gdzie z przyjemnością pracowałyby jako tępiciele gryzoni.

Spędzając chwilę w kociarni z pomocą pracownika schroniska lub wolontariuszy z pewnością każdy znajdzie wśród zwierząt odpowiedniego dla siebie kandydata.

Aby zachęcić do adopcji dorosłych kotów, Schronisko dodatkowo pomoże osobom, które zdecydują się na adopcję. Każda osoba adoptująca dorosłego kota ze Schroniska, otrzyma specjalny pakiet niezbędnych dla kota produktów.

Już na miejscu podczas adopcji przekazany zostanie praktyczny transporterek, który zagwarantuje bezpieczną podróż zwierzaka do nowego domu. Adoptujący otrzyma również kupon uprawniający do odbioru specjalnej „wyprawki” dla kota oraz uprawniający do zakupów dowolnych produktów dla kota z atrakcyjnym rabatem.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj