bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1868

"Załatwili" pieniądze na pół litra

Policjanci z komisariatu II zatrzymali dwóch bielszczan, którzy pobili i okradli dwóch 16-latków. Łupem napastników padły pieniądze w kwocie ponad 100 złotych. Zgodnie z decyzją sądu najbliższe miesiące zatrzymani spędzą w areszcie. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na bielskiej ul. Zamkowej. Bandyci zaatakowali dwóch nastolatków. Pobili ich i okradli, a następnie rzucili się do ucieczki. Powiadomieni o napaści policjanci szybko ustalili, że związek z tym przestępstwem mogą mieć dwaj mężczyźni w wieku 21 i 19 lat.

Już następnego dnia nad ranem sprawcy zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach. Przyznali się do rozboju i wyjaśnili, że zrabowaną gotówkę przeznaczyli na alkohol. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty rozboju. W poniedziałek bielski sąd na wniosek policji i prokuratury podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.