Wiadomości

  • 2 stycznia 2014
  • 16 marca 2014
  • wyświetleń: 3753

"Jezioro Łabędzie" w BCK

Za nami:

W Bielskim Centrum Kultury zagości ponownie "Jezioro Łabędzie". 16 marca, w arcydziele sztuki baletowej Piotra Czajkowskiego, wystąpi Royal Russian Ballet.

jezioro łąbędzie, bck
Royal Russian Ballet "Jezioro łabędzie" · fot. BCK


"Jezioro Łabędzie", to nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką ponadczasowa historia miłosna - z muzyką o wpadającej w ucho melodyce, rozlewnej kantylenie, podkreślającej baśniowy klimat akcji - cieszy się ogromnym i wciąż nieprzemijającym powodzeniem wśród wielu pokoleń widzów.

Oryginalne kreacje zespołu, oparte na klasycznych tradycjach słynnej rosyjskiej szkoły baletowej, przysparzają mu ogromną ilość entuzjastów i wielbicieli. Zachwyca wirtuozeria tancerzy porywających młodzieńczą pasją, wspaniałą techniką, lekkością i precyzją wykonawczą.

Royal Russian Ballet, to powstały w Charkowie w 2007 roku zespół, złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, który szturmem zdobywa sceny baletowe całego świata oraz prestiżowe, międzynarodowe nagrody.

Początek o godzinie 17.00. Bilety w cenie 100 zł.

lik / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj