bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2013
  • 31 grudnia 2013
  • wyświetleń: 9587

Galeria bielskich choinek

Choinka to jeden z najpopularniejszych symboli świątecznych w polskich domach. Po raz kolejny zaprosiliśmy Was do udziału w zabawie na najładniejszą bielską choinkę.

Choinka
fot. Magdalena Michałowska


Choć podobały nam się wszystkie choinki i ciężko było wyróżnić jedną, to ostatecznie w tym roku za najbardziej wyróżniającą wybraliśmy choinkę Magdaleny Michałowskiej.

Gratulujemy! Informacja o sposobie odebrania nagrody została przesłana mailem.

Zdjęcia choinek wciąż możecie dodawać do poniższej galerii.

Najładniejsza bielska choinka 2013 - konkurs · fot. Basia, Magda, Jan Feruga, Ewa Wojnicka, Monika i Łukasz Szczygieł, Magdalena Wojnicka, Camila, Jakubiec Adrianna, Krzysiek H., Magdalena Michałowska, Irek Siciarz, Sebastian A., Rafał, monika, Bielecka Wiesława., Elżbieta Durlak, Ewa Durlak, BARBARA, Adam Sosna, Dorota, Wiesława Bielecka.Bielsko Biała., KiD, Lucyna Orszulik, Bartek z Bielska, Dominika, Katarzyna Folty, Evi, Dominik Bijak, nefjk, Grzegorz Tekiela, Heller Łukasz, Marta Ninyo, Aneta

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.