Wiadomości
- 4 grudnia 2013
- 14 grudnia 2013
- wyświetleń: 3894
Edukacyjna gra miejska w Bielsku
Za nami:
W sobotę 14 grudnia, w 32 rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego, w Bielsku-Białej odbędzie się II Edukacyjna Gra Miejska.

II Edukacyjna Gra Miejska - regulamin
Uczestnicy będą mieli za zadanie przejść trasę wyznaczoną przez organizatorów, a także wykonać zadania ruchowe oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące stanu wojennego.
Po zakończeniu gry, planowana jest krótka prelekcja oraz dyskusja z zaproszonymi gośćmi dotycząca stanu wojennego. W zabawie mogą brać udział grupy 2-4 osobowe. Zgłoszenia grup należy wysłać na adres: piotr.pawicki@gmail.com
Zgłoszenie powinno zawiera: imię, nazwisko, wiek, adres e-mail i numer telefonu uczestników. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowy regulamin dotyczący udziału w grze znajduje się w plikach do pobrania. Start o godzinie 9.00, sprzed pl. Ratuszowego 4. Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/562784147134013/
ZOBACZ TAKŻE
Wiosenna migracja płazów w Dolinie Wapienicy. Leśnicy chronią żaby i salamandry przed zagrożeniami
Gorący temat[FOTO] Nowa atrakcja w Beskidach: Salamandra Alpine Coaster na Hali Skrzyczeńskiej. Otwarcie już wkrótce
15 majaRusza XVIII edycja konkursu plastycznego „Co słonko widziało” w Bielsku-Białej
Fontanny wracają do życia. Ale będzie to sporo kosztować
Plac zabaw to nie tylko zabawa. Ile kosztuje dziecięca radość?
Rusza sezon na części kompleksu tras rowerowych Enduro Trails
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











