bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2013
  • 8 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3252

Mikołajki z Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Gemini Park Bielsko-Biała zaprasza wszystkie dzieci, które kochają świąteczną zabawę na trwające aż trzy dni Mikołajki.

Reklama

gemini


W piątek 6 grudnia (od 12.00 do 20.00) przybędzie do Centrum z dalekiej Laponii Święty Mikołaj z długą siwą brodą, w czerwonym kubraku i z wielkim workiem prezentów.

Każde dziecko otrzyma od niego prezent niespodziankę. Wszystkie maluchy i starszaki będą mogły zostać uwiecznione na pamiątkowym zdjęciu ze Świętym Mikołajem.

W weekend 7 i 8 grudnia (od 13.00 do 18.00) w Gemini Park odbędą się średniowieczne Mikołajki pod egidą MiniGemini współorganizowane przez Warownię.

Dzieci przybyłe na spotkanie udadzą się wraz ze Świętym Mikołajem w daleką podróż w czasie i przestrzeni do średniowiecznej wioski, gdzie wezmą udział w warsztatach rzemiosła. Poznają tajniki wyrobu świec, tkactwa, kręcenia powrozów oraz będą ćwiczyć się w trudnej sztuce kaligrafii.

Odważni zawrą przyjaźń z ogromnym smokiem, a może nawet będą pozować z nim do wspólnej fotografii. Mali goście Centrum wezmą udział w konkursach z nagrodami.

8 grudnia, dodatkową atrakcją Mikołajek, będzie wyjazd sprzed Gemini Park motocyklistów - uczestników kwesty charytatywnej - którzy skierują się do bielskiego Domu Dziecka.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj