Wiadomości

  • 1 grudnia 2013
  • 31 stycznia 2014
  • wyświetleń: 3314

Koncert Ani Rusowicz

Za nami:

31 stycznia (piątek) w Bielsku wystąpi Ania Rusowicz - na koncert zaprasza Teatr Polski.

Ania Rusowicz
Ania Rusowicz wystąpi w Bielsku 31 stycznia


Ania Rusowicz jest obecnie jedyną polską wokalistką, śpiewającą prawdziwy big-bit.

W latach 2005-2007 współtworzyła zespół "Dezire". Kolejne lata poświęciła studiowaniu psychologii i tworzeniu własnych kompozycji, co zaowocowało powstaniem zespołu "Ika", którego Ania jest współzałożycielką wraz z mężem, perkusistą Hubertem Gasiulem. Zaśpiewała także w duecie z zespołem Czarno-Czarni w piosence "Kwiat nienawiści".

W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed 20 lat mamy, Ady Rusowicz i natychmiast zachwyciła opolską publiczność.

Pierwsza solowa płyta "Mój Big-Bit", nad którą pracowała przez kilka miesięcy składa się z dwunastu piosenek. Sześć z nich pochodzi z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem "Niebiesko-Czarni" na przełomie lat 60’ i 70’.

Podczas gali "Fryderyk 2012", Ania została uhonorowana czterema statuetkami w kategoriach: Wokalistka Roku, Płyta Roku Pop, Produkcja Muzyczna Roku oraz Debiut Roku.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

Bilety: 50 zł i 60 zł.

lik / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj