Wiadomości

  • 26 listopada 2013
  • 16 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2780

Czarno-Czarni zagrają w BCK

Za nami:

16 stycznia (czwartek) w Bielskim Centrum Kultury, Domu Muzyki wystąpią Czarno-Czarni.

czarno-czarni


Grupa Czarno Czarni pierwotnie miała być jednorazowym przedsięwzięciem, powołanym do życia przez muzyków Big Cyca i Bielizny. Jednak sukces debiutanckiego albumu z 1998 roku, a w szczególności piosenki "Nogi", spowodował, iż formacja na stałe zadomowiła się na naszym rynku muzycznym.

Wydana dwa lata później płyta "Niewidzialni" również cieszyła się powodzeniem, a zespół pozostał wierny rubasznemu, radosnemu graniu. Potem nastąpiła kolejna dwuletnia przerwa, zmiana wytwórni i we wrześniu 2002 roku światło dzienne ujrzał trzeci album "Jasna strona księżyca", a w 2004 roku kolejna płyta - "Sułtani swingu". Dyskografię zespołu zamyka płyta z 2009 roku - "Nudny Świat".

W Bielsku, Czarno-Czarni wystąpią w przebojach lat 30', 40' i 50'. Będzie można usłyszeć m.in.: "Kasztany", "Augustowskie noce", "Zakochani są wśród nas", "Odrobina szczęścia w miłości". Nie zabraknie także przebojów zespołu - "Nogi", "Trąbo-twist", "Śpiąca Jola", "Jedzą Rybę" oraz utworów pochodzących z najnowszej płyty.

Początek koncertu o 18.00. Bilety: 40 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy).

lik / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj