bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 listopada 2013
  • wyświetleń: 3872

Bielscy policjanci najlepsi - foto

W V Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej zmierzyło się 9 drużyn. W finałowym pojedynku, po zaciętej i wyrównanej walce, policjanci pokonali strażaków.

Gospodarzami turnieju jak co roku byli strażacy. Mecze rozgrywano w hali sportowej PSP w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej. Zawody uroczyście otworzył Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult oraz Komendant Miejski PSP st. bryg. Adam Caputa.

W turnieju wystartowało 9 drużyn z Bielska-Białej i powiatu bielskiego, reprezentujących bielski Areszt Śledczy, Beskidzką Grupę Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Bielskie Pogotowie Ratunkowe, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej, Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej, Nadleśnictwo Bielsko, Straż Miejską w Bielsku-Białej, Urząd Celny i Wojskową Komendę Uzupełnień.

V Turniej Służb Mundurowych · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Na pierwszym miejscu uplasowali się bielscy policjanci, którzy po zaciętym finałowym pojedynku pokonali strażaków. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Urzędu Celnego, Nadleśnictwa Bielsko, Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, Straży Miejskiej, Wojskowej Komendy Uzupełnień, Aresztu Śledczego i GOPR-u.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali gratulacje i puchary z rąk przedstawiciela Urzędu Miasta Jerzego Dusika oraz Komendanta Miejskiego PSP st. bryg. Adama Caputy. Puchar otrzymał także Szymon Zuber z Bielskiego Pogotowia Ratunkowego, który okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju. Natomiast specjalny Puchar Komendanta Miejskiego PSP otrzymała drużyna Wojskowej Komendy Uzupełnień, w składzie której grały aż trzy kobiety.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.