bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2013
  • wyświetleń: 11366

Dwa napady na bielskie banki!

W czwartek na terenie naszego miasta doszło do dwóch napadów na placówki bankowe. Zamaskowani sprawcy sterroryzowali pracowników i zażądali wydania gotówki.

napad na bank
Dwa napady na bielskie banki!


Pierwszy z napadów na placówkę banku miał miejsce w czwartek, 7 listopada br. około godz. 13.00. Do placówki przy ul Skrzydlewskiego wtargnął zamaskowany mężczyzna, w ręku trzymał przedmiot przypominający broń. Po otrzymaniu pieniędzy mężczyzna uciekł. Napastnik ubrany był w spodnie typu jeans, oraz niebieską kurtkę z rudym kożuszkiem.

Do drugiego napadu doszło 3 godziny później, została obrabowana placówka banku przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. - Z ustaleń policji wynika że, dwaj zamaskowani kominiarkami bandyci wtargnęli do placówki banku i zażądali wydania gotówki. Po otrzymaniu pieniędzy bandyci uciekli z banku.

- Napadu dokonali dwaj dobrze zbudowani mężczyźni, wzrost około 180-190cm, ubrani byli na ciemno. Jeden ze sprawców napadu ubrane miał jasne spodnie. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców - mówiła nadkomisarz Elwira Jurasz, Oficer Prasowy KMP w Bielsku-Białej.

W obu przypadkach policyjni technicy zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Wysokość strat okryta jest tajemnicą. Osoby które posiadają informacje na temat sprawców napadów są proszone o osobisty, lub telefoniczny kontakt z KMP w Bielsku-Białej, telefony alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.