Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2013
  • wyświetleń: 15447

TV: Wielki pożar na Grażyńskiego

W środę rano 24 jednostki straży pożarnej walczyły z ogniem w zakładzie laminatów przy ulicy Grażyńskiego w Bielsku-Białej.

pożar grażyńskiego
Wielki pożar na Grażyńskiego · fot. bielsko.tv


Akcja strażaków rozpoczęła się po godzinie 7 rano. Na miejsce ściągnięto 24 jednostki straży pożarnej, w tym m.in. zastępy z Pszczyny i Tychów. Policja i straż miejska zablokowała ulicę Grażyńskiego.

Około godziny 10 sytuacja została opanowana. - Pożar został opanowany. Na miejscu trwa dogaszanie pożaru, to standardowa procedura w takich przypadkach - mówi mł. kpt. Patrycja Pokrzywa z Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej.

Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. - Wszystkie osoby zagrożone zostały w porę ewakuowane - dodaje rzecznik prasowy KM PSP Bielsko-Biała.

Ogień został zaprószony w zakładzie laminatów. W tym samym budynku mieści się m.in. klub Pomarańcza i hurtownia artykułów sportowych Mega Sport.

ups, ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.