Wiadomości
- 29 października 2013
- wyświetleń: 2477
Pijany kierowca z marihuaną
Ponad 2 promile alkoholu wykazało badanie 33-latka kierującego Audi, który doprowadził do kolizji drogowej. Jakby tego było mało, w czasie przeszukania jego pojazdu policjanci odnaleźli marihuanę.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na bielskiej ul. Andersa. Kierujący audi utracił panowanie nad pojazdem i wjechał w bariery energochłonne. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
W czasie kontroli jego pojazdu policjanci z drogówki i pododdziału prewencji odnaleźli marihuanę. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Nazajutrz przedstawiono mu zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadania środków odurzających. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat za kratami.
W czasie kontroli jego pojazdu policjanci z drogówki i pododdziału prewencji odnaleźli marihuanę. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Nazajutrz przedstawiono mu zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadania środków odurzających. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat za kratami.
ZOBACZ TAKŻE
Pijani i naćpani, do tego z zakazami... i nie jest to tytuł hollywoodzkiej superprodukcji
Pijany Turek bez prawa jazdy zatrzymany w Jaworzu. Auto nie miało ważnego OC
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Gorący tematHandlowali narkotykiem zombie. Śledczy zabezpieczyli ponad 5,5 kg śmiertelnej trucizny
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









