bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2013
  • 4 listopada 2013
  • wyświetleń: 2812

Fotorelacja z MiniGemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

W miniony weekend, w Gemini Park odbyło się kolejne MiniGemini. Tym razem dzieci miały okazję bawić się z Kubiszówką. Zapraszamy do zapoznania się z galerią fotograficzną z tego dnia.

Reklama

minigemini


Instruktorzy Kubiszówki poprowadzili warsztaty plastyczne pt. "Jesienny kosz z pomysłami", odwołujące się do tradycji i darów jesieni.

Było rysowanie, malowanie, lepienie, komponowanie.... Każde dziecko mogło wykonać pracę fantazyjną plastyczną z wykorzystaniem liści w barwach jesieni.

Warsztaty plastyczne urozmaiciły zabawy teatralne i taneczne oraz ciekawe konkursy z nagrodami.

MiniGemini z Kubiszówką


Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz, nazywany potocznie Kubiszówką, działa od 1 lutego 2013 roku w ramach Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej. Wcześniej - przez niemal 60 lat (od września 1954 roku do stycznia 2013 roku) - był placówką oświatowo-wychowawczą, prowadzącą pozalekcyjne zajęcia artystyczne i edukacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej z Bielska-Białej.

Liczne zespoły działające w Kubiszówce od lat mogą poszczycić się dziesiątkami nagród uzyskanych w konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich, a sama placówka - Medalem Komisji Edukacji Narodowej (1974) i nominacją do nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (2004).

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj