Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 2346

Ponad pół tysiąca porcji narkotyków

Policjanci z referatu antynarkotykowego w Bielsku-Białej zatrzymali 30-latka handlującego narkotykami i zabezpieczyli ponad pół tysiąca porcji marihuany. Decyzją sądu najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w areszcie.

narkotyki
Ponad pół tysiąca porcji narkotyków · fot. Policja


Gromadzone przez śledczych i szczegółowo sprawdzane informacje wskazywały, że bielszczanin może mieć kontakt z przestępczością narkotykową i handlować na szeroką skalę środkami odurzającymi.

Obserwowali jego mieszkanie na bielskim osiedlu Złote Łany. Zatrzymali go tuż przed domem, a w czasie jego przeszukania odnaleźli kilkadziesiąt porcji marihuany. Ponad 500 porcji tych środków odurzających oraz wagę elektroniczną odnaleźli w jego mieszkaniu.

Diler trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty wprowadzania do obrotu i posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat za kratami. Zgodnie z decyzją sądu, na wniosek policji i prokuratury najbliższe miesiące diler spędzi w areszcie.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.