Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 października 2013
  • 19 października 2013
  • wyświetleń: 1543

KNP: reprymenda dla oświaty

Za nami:

Bielski oddział Kongresu Nowej Prawicy organizuje akcję wycelowaną w działalność Ministerstwa Edukacji Narodowej. Politycy KNP nie zgadzają się m.in. na wycofywanie starych podręczników z użycia.

kongres pikieta
Jedna z akcji Kongresu Nowej Prawicy w Bielsku-Białej · fot. ab / bielsko.info


Akcja pod nazwą "repryMENda" odbędzie się sobotę 19 października o godz. 13:00 na ul. Piastowskiej 44 w Bielsku Białej obok budynku Kuratorium Oświaty.

- W trakcie tych zdarzeń będziemy uświadamiać mieszkańców miasta o kiepskim stanie polskiego systemu edukacji, oraz zaproponujemy alternatywne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu dobro ucznia i poziom dostarczanej wiedzy - mówi Krystian Nowak z bielskiego oddziału KNP.

Akcja "repryMENda" będzie miała charakter cykliczny, a w jej pierwszej odsłonie inicjatorzy skupią się na posunięciu MEN-u, które wycofuje stare podręczniki z użycia. Efektem tego rodzice zostali pozbawieni możliwości zakupu starych, używanych podręczników, a tony papieru trafią do skupów makulatury.

- Czyż wiedza zawarta w poprzednich podręcznikach na prawdę straciła na jakości? - pyta Krystian Nowak.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.