Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 października 2013
  • wyświetleń: 3796

Kolejny market w naszym mieście

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Jeszcze w tym roku w Bielsku-Białej zostanie otworzony market dla majsterkowiczów Jula. Sklep będzie mieścił się w centrum handlowym Sarni Stok.

jula
Market Jula w Gliwicach · fot. jula.pl


- Każde miasto, w którym jest ponad 100 tys. mieszkańców, to dobry rynek dla sieci Jula. Jeszcze w tym roku, w listopadzie, otworzymy sklep w Bielsku-Białej. Będzie to nasza 10. placówka - całkiem niezły wynik, jak na dwa lata działalności w Polsce - mówi na łamach portalu propertynews.pl Daniel Adamiuk, Country Manager sieci Jula w Polsce.

Jula Postorder AB jest rodzinną firmą z siedzibą w szwedzkiej miejscowości Skara, zatrudniającą około 2000 pracowników. Firma powstała w 1979 roku i w ciągu ostatnich pięciu lat odniosła sukces nie tylko rozwojowy, ale również finansowy. Właścicielami Juli są Lars-Göran Blank i Karl-Johan Blank.

Jula sprzedaje swoje produkty majsterkowiczom, oraz miłośnikom DIY (Do It Yourself). Szeroki asortyment produktów zapewnia, że każdy znajdzie to, czego szuka. Asortyment Juli to: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, akcesoria motoryzacyjne oraz AGD i RTV.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.