Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 października 2013
  • wyświetleń: 1870

Pijany bielszczanin prowadził busa

W piątek ok. godz. 7.15 w Bestwinie, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę busa, który dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

alkomat


W wyniku kontroli drogowej policjanci z bielskiej drogówki ujawnili i zatrzymali 49-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który prowadził pojazd VW Transporter w stanie nietrzeźwym, nie mając jednocześnie uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie kierującego przeprowadzone przez policjantów na miejscu kontroli drogowej wykazało, iż miał on ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jest to kolejny nietrzeźwy użytkownik dróg wyeliminowany przez bielskich policjantów. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Kierujący odpowie dodatkowo za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.