bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 października 2013
  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 3067

Foto Art Festival w Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W dniach od 11 do 27 października na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park będzie można zapoznać się z sylwetkami światowej sławy fotografików biorących udział w odbywającej się w Bielsku-Białej kolejnej edycji Foto Art Festival, międzynarodowego przeglądu fotografii polskiej i światowej.

Reklama

foto art festival gemini


Ten festiwal, w którego komitecie organizacyjnym znaleźli się m.in.: Zbigniew Michniowski (zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej), Andrzej Baturo (prezes Fundacji Centrum Fotografii, Inez Baturo (wiceprezes Fundacji Centrum Fotografii), prezentuje dzieła wybitnych, renomowanych artystów fotografików z Europy, Azji i Ameryki, w większości nie pokazywanych dotąd w Polsce. Tworzą go przede wszystkim wystawy główne, w galeriach i muzeach w centrum miasta.

Na terenie Gemini Park Bielsko-Biała zostanie wyeksponowanych 16 fotografii twórców takich, jak: Ragnar Axelsson (Islandia), William Ropp (Francja), Raúl Belinchón (Hiszpania), Andrejs Grants (Łotwa), Francesco Zizola (Włochy), Bogdan Zvir (Rosja), Andreas H. Bitesnich (Austria), Michel Vanden Eeckhoudt (Belgia), Jacob Sobol (Dania), Joyce Tenneson (USA), Xiao Zhang (Chiny), Pavlos Kozalidis (Grecja), Jaroslav Kučera (Czechy), Christian Tagliavini (Szwajcaria), Daria Endresen (Norwegia), Tomasz Tomaszewski (Polska)

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj