Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2013
  • wyświetleń: 1910

Trusted Trader - wsparcie dla firm

Artykuł sponsorowany:

Koniec z przypadkowymi opiniami o Twojej firmie. Na rynku polskim pojawił się unikatowy program mający na celu wyróżnienie rzetelnych, solidnych i wiarygodnych przedsiębiorców.

Mowa o programie Trusted Trader, który będzie wspierał firmy z sektora MŚP w promocji ich pozytywnego wizerunku. Trusted Trader jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój sektora MŚP w Polsce, a wraz z nim potrzebę weryfikacji jakości usług oferowanych przez setki tysięcy przedsiębiorców.

Trusted Trader


Trusted Trader


Znakiem wyróżniającym Trusted Trader od innych serwisów prezentujących opinie na temat firm oferujących towary/usługi jest system dedykowanych formularzy, które gwarantują wiarygodność komentarzy. Firmy uczestniczące w programie zyskają pewność, że zgromadzone opinie pochodzą wyłącznie od ich aktualnych lub byłych klientów oraz partnerów biznesowych.

Referencje będą zbierane m.in. poprzez rejestrowane rozmowy telefoniczne pomiędzy konsultantami Trusted Trader Poland, a klientami lub kontrahentami Uczestnika programu. Opinie będzie mógł również dodać samodzielnie klient firmy objętej programem Trusted Trader. Dokona tego pisemnie lub elektronicznie, wypełniając specjalny Formularz Satysfakcji Klienta. Będzie w nim musiał jednak najpierw udowodnić, że jest lub był rzeczywistym klientem konkretnej firmy.

- Chcemy uniknąć sytuacji, w której toczy się nieuczciwa gra między przedsiębiorcami. W internecie każdego dnia pojawia mnóstwo nieprawdziwych komentarzy, które szkalują daną firmę. To wytwory podmiotów konkurencyjnych nie przebierających w środkach, które - w ich mniemaniu - zapewniają skuteczną walkę o klienta. Naszą misją jest propagowanie zasad etyki, w szczególności takich jak rzetelność, uczciwość i staranność w kontaktach między  podmiotami gospodarczymi oraz między  podmiotami gospodarczymi, a konsumentami - podkreśla Dawid Urbańczyk, dyrektor zarządzający Trusted Trader Poland.

System wiarygodnych i miarodajnych opinii będzie wzbogacony o narzędzia wspomagające zarządzanie relacjami z klientem. Śledzenie opinii na bieżąco pozwoli Uczestnikom programu błyskawicznie reagować na sugestie i uwagi konsumentów. W dłuższej perspektywie umożliwi zaś zweryfikowanie wprowadzonych w firmie zmian i ulepszeń.

Co mogę zyskać przystępując do programu Trusted Trader?

Jest wiele powodów, dla których Twoje przedsiębiorstwo powinno znaleźć się w programie Trusted Trader i trafić do katalogu zaufanych firm. Oto niektóre z nich:

1. budowanie pozytywnego wizerunku firmy i przewagi nad konkurencją
Każda kolejna pozytywna opinia pozwala zdobyć zaufanie setek klientów, a symbol Trusted Trader to swoista gwarancja wyboru konkretnego Sprzedawcy/Usługodawcy.

2. narzędzia do komunikacji i zarządzania relacjami z klientami
Zanim negatywna opinia pojawi się na stronie, każdy Uczestnik programu będzie miał szansę naprawy relacji z klientem. Otwartość na dialog i gotowość do wprowadzenia zmian to cechy przedsiębiorcy, które są niezwykle cenione przez grono świadomych, ale i wymagających konsumentów.

3. informacja zwrotna bez ponoszenia dodatkowych kosztów
Poprzez monitoring bieżących opinii Uczestnik programu otrzymuje dostęp do bezcennej wiedzy w zakresie obszarów wymagających usprawnienia, wprowadzenia innych rozwiązań organizacyjnych/logistycznych, zmiany w podejściu do klienta etc.

4. zwiększenie sprzedaży i wzrost lojalności klientów
Zadowolony klient to lojalny klient. A lojalny klient to potencjalnie dziesięciu nowych klientów, którzy dadzą zielone światło właśnie naszej ofercie.

5. możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów i ofert dla Uczestników programu
Uczestnicy Programu Trusted Trader zyskają szansę otrzymania preferencyjnych ofert, korzystnych ulg lub przywilejów w zakresie obsługi prawnej lub różnorakich rozwiązań wspierających sprzedaż, marketing, logistykę etc.

6. udział w specjalnych kampaniach reklamowych pod patronatem Trusted Trader
Firmy współpracujące z Trusted Trader zyskają możliwość promocji własnej marki w wybranych stacjach radiowych oraz prasie, przy czym część kosztów zakupu artykułów sponsorowanych/spotów pokryje TT.

7. udział w promocyjnych piknikach Trusted Trader
Podczas pikników firny uczestniczące w programie Trusted Trader będą promowały swoje produkty lub usługi na specjalnych stoiskach. Pikniki będą organizowane na terenie województwa śląskiego i będą połączeniem targów przedsiębiorczości z dobrą zabawą dla lokalnej społeczności.

Więcej informacji o programie na stronie trustedtrader.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Osoba kontaktowa:
Ewa Urbańczyk
Project Manager
ewa.urbanczyk@trustedtrader.pl

---

Trusted Trader to program działający na zasadzie partnerstwa z przedsiębiorstwami z sektora MŚP. Ma na celu zwiększenie zaufania konsumentów i promowania dobrych praktyk w ramach lokalnego biznesu oraz ochrony klientów przed nieuczciwymi firmami i pośrednikami.