Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 października 2013
  • wyświetleń: 2484

Policyjny pościg za Fiatem Uno

Policyjni wywiadowcy zatrzymali sprawców, którzy rozkradali materiały budowlane z placu budowy w Bielsku-Białej przy ul. Zaruskiego.

Policjanci patrolujący nocą rejon bielskiej ul. Zaruskiego zauważyli młodych mężczyzn, którzy kradli z placu budowy materiały budowlane. Skradzione łupy składowali w zaparkowanym nieopodal Fiacie Uno, za kierownicą którego siedziała kobieta. Na widok funkcjonariuszy złodzieje rzucili się do ucieczki.

Wsiedli do samochodu i z piskiem opon ruszyli przed siebie. W czasie ucieczki kierująca fiatem omal nie potrąciła zatrzymującego ją policjanta. Funkcjonariusz zdążył w porę odskoczyć. Po krótkim pościgu stróże prawa zatrzymali dwóch bielszczan w wieku 27 i 29 lat oraz ich 20-letnią wspólniczkę.

Sprawcy usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej, za co grozi im do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.