Wiadomości

  • 2 października 2013
  • 18 października 2013
  • wyświetleń: 2488

Koncert Myrry Rós & VAR

Za nami:

18 października (piątek) w Bielsku wystąpi islandzka wokalistka Myrra Rós & VAR. Artystka wystąpi na Małej Scenie Teatru Polskiego.

Myrra Rós & VAR
Myrra Rós wystąpi w Bielsku 18 października


VAR to nowy projekt dwójki Islandczyków, Myrry Rós oraz Júlíusa Björgvinssona. Kompozycje tego duetu idealnie obrazują muzycznie krajobraz Islandii. W ich muzyce można dotrzeć inspiracje Sigur Rós, Sin Fang, Mum, czy też po prostu własnym krajem, odizolowaną od reszty Europy wyspą, na której artyści stanowią większość populacji całej Islandii.

Myrra Rós jest jedną z najbardziej cenionych singer/songwriterów w Islandii. Pisze piosenki zarówno po islandzku, jak i po angielsku i najlepiej czuje się w klimatach folkowych, akustycznych kompozycji. Jej muzyka chwyta ze serca swoją prostotą i szczerością, a teksty niejednokrotnie wywołują wzruszenie. Idealna muzyka dla wszystkich, którzy cenią artystki pokroju Halli Nordfjord, Hafdis Huld, Ólöf Arnalds, czy Emiliany Torrini.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj