Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2013
  • wyświetleń: 1519

Nasi strażacy znów w czołówce

W niedzielę 29 września na rynku Manufaktury w Łodzi odbyła się druga edycja sportowych zmagań, w których o miano "najtrwardszego" rywalizowało 120 strażaków z Polski, a także ze Słowenii i Czech. Po raz kolejny bardzo dobry występ odnotowali bielscy strażacy.

straż pożarna zawody łódź
Nasi strażacy znów w czołówce · fot. straz.lodz.pl


Organizatorem łódzkiej edycji Firefighter Combat Challange 2013 była Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Patronat honorowy nad zawodami objął nadbrygadier Andrzej Witkowski Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi.

Zwycięzcą tegorocznych zawodów został Krzysztof Krawczyk z KM PSP w Szczecinie, który pokonał tor przeszkód w czasie 1 minuty i 30,85 sekundy. Po raz kolejny bardzo dobry występ odnotowali bielscy strażacy Paweł Hess i Daniel Góralczyk, którzy uzyskując czasy odpowiednio 1 minuta 36,02 sekundy i 1 minuta 46,78 sekundy zajęli pierwsze i piąte miejsce w swojej kategorii wiekowej M-18 (do 30 lat). Takie wyniki pozwoliły im na zajęcie trzeciego i dziewiątego miejsca w kategorii OPEN.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.