Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2013
  • 2 października 2013
  • wyświetleń: 4985

Trójką dojedziesz do szpitala

1 października Miejski Zakład Komunikacji wprowadził kilka zmian w swojej kursówce. Jedną z innowacji jest przedłużenie trasy linii nr 3 do przystanku Szpital Wojewódzki.

Od 1 października wybrane kursy linii nr 3 w dni robocze dojeżdżają ulicami Kolistą, Gościnną oraz Armii Krajowej do przystanku Szpital Wojewódzki. Na wydłużonym odcinku obowiązują dodatkowe przystanki w obu kierunkach: Kolista/Osiedle Karpackie, Kolista/Niwna, Kolista/Działowa, Gościnna/Kolista Gościnna/Działki, Gościnna/Armii Krajowej oraz Szpital Wojewódzki.

MZK wprowadza też zmiany na dwóch innych liniach. Wybrane kursy linii nr 13 wydłużone zostały do przystanku Krzemionki/Witosa. Po drodze autobusy zatrzymują się na dodatkowych przystankach: Krzemionki/Wyzwolenia, Krzemionki/Suchy Potok, Krzemionki/Sobieskiego, Witosa Krańcowa.

Ponadto na linii nr 17, niektóre kursy zostały wydłużone do przystanku Hałcnów/Kościół z dodatkowymi przystankami: Witosa Krańcowa, Krzemionki/Sobieskiego, Krzemionki/Suchy Potok, Krzemionki/Wyzwolenia.

ab / bielsko.info, źródło: MZK Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.