Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 2364

Wypadek nieletnich kierowców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

14-latek kierujący ciągnikiem rolniczym doprowadził do zderzenia z motocyklem kierowanym przez 16-latka. Jak się okazało, obaj kierujący nie posiadali uprawnień do prowadzenia tych pojazdów.

Do wypadku doszło w minioną sobotę (28.09.) około 13.20 w Czańcu, na ul. Beskidzkiej. Z ustaleń wynika, że nastolatek kierujący ciągnikiem rolniczym typu SAM nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki YAMAHA, którym kierował 16-latek.

Obaj nastolatkowie nie posiadali uprawnień do kierowania tymi pojazdami. Na skutek wypadku pasażer jednośladu doznał złamania kości udowej. Poszkodowany został przewieziony do Szpitala Pediatrycznego.

Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.