bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2013
  • 21 września 2013
  • wyświetleń: 2062

IV Kongres Kobiet Podbeskidzia

Za nami:

21 września w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej przy ulicy A. F. Modrzewskiego 12 odbędzie się IV Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia pod patronatem poseł Mirosławy Nykiel. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem: „Kobieta - rodzina - samorząd.”

Sobota 21 września będzie dniem świątecznym dla Pań przedsiębiorczych, dbających o swój rozwój psychiczny i fizyczny. Wzorem lat ubiegłych delegatki wybiorą „Perłę Podbeskidzia”.

-Współczesny świat stawia przed kobietami wiele wyzwań. Na co dzień zabiegane, pełniące wiele ról, nie znajdują czasu, aby pochylić się nad nurtującymi je problemami. Uczestnictwo w Kongresie odpowie na wiele z nich i zainspiruje do samodoskonalenia. Żadna nie musi być we wszystkim ekspertem, lecz każda musi czuć się spełniona i szczęśliwa- uważają organizatorki Kongresu.

Panie będą mogły uczestniczyć w wybranym panelu dyskusyjnym moderowanym przez autorytety w proponowanych dziedzinach:
1. Wizerunek
2. Rodzina
3. Zdrowie
4. Przedsiębiorczość kobiet
Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 600-347-339, a także drogą mailową kobiety@kobietydlakobiet.eu oraz na stronie internetowej wydarzenia: www.kongreskobiet.eu.

BM / bielsko.info, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.