Wiadomości

  • 17 września 2013
  • 20 września 2013
  • wyświetleń: 2559

Lekcja jesiennej mody w Gemini

Za nami:

20 września (piątek) Gemini Park zaprasza Panie na jesienne spotkanie poświęcone modzie i urodzie.

gemini


W przytulnym wnętrzu, przy kojącej muzyce Anna Drabczyńska, projektantka mody i stylistka współpracująca z Gemini Park zaprezentuje trendy w modzie jesiennej i zimowej na przykładach kolekcji salonów Centrum, jak choćby Venezia, Wittchen, Gatta, Orsay czy Greenpoint.

Będzie przymierzanie, próbowanie i zestawianie elementów garderoby na różne okazje, w różnych rozmiarach, dla różnych typów urody i wieku.

Konsultanci z salonów Taxor i By Dziubeka opowiedzą o tajemnicach biżuterii i zasadach łączenia ich z jesiennymi ubraniami, a przedstawiciel Vision Express dobierze modne okulary i zaprosi zainteresowanych do bezpłatnego badania wzroku.

Konsultantki Perfumerii Douglas opowiedzą, jak skutecznie pielęgnować twarz i ciało jesienią, oraz przedstawią nowości kosmetyczne i pielęgnacyjne. Każda z Pań będzie mogła wypróbować ekskluzywne produkty z oferty Perfumerii Douglas.

W spotkaniu weźmie także udział brafitterka z salonu Triumph, która zaprezentuje nowe kolekcje i opowie o zasadach doboru bielizny, jak również pomoże indywidualnie dopasować biustonosz w salonie.

Pokazy, prezentacje i badania urozmaicą konkursy, w których będzie można wygrać pachnące cenne nagrody. Dodatkowo wszystkie uczestniczki otrzymają w prezencie miłe upominki.

Ważnym punktem spotkania będzie część poświęcona zasadom zdrowej diety, połączona z degustacją, oraz mini warsztaty relaksu i redukcji stresu poprowadzone przez Studio Tańca Active Joy.

Spotkanie odbędzie się w godzinach od 17.00 do 20.00, w salonie BKMeble na parterze Centrum.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj