Wiadomości

  • 18 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 5487

16-letni diler narkotyków

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 16-letniego dilera narkotyków. W czasie zatrzymania handlarza, odnaleziono ponad 320 porcji odurzających amfetaminy, wagi dilerskie, kruszarki do narkotyków oraz pieniądze pochodzące z obrotu środkami psychotropowymi.

Narkotyki
fot. Policja


Sprawa zaczęła się od zatrzymania przez policjantów z bielskiego oddziału prewencji 18-latka, który posiadał blisko trzy gramy amfetaminy. Sprawca wpadł na bielskiej ulicy Piastowskiej.

W efekcie wspólnych działań i szybkiej wymianie informacji, policjanci z referatu antynarkotykowego ustalili, że zatrzymany zakupił narkotyki w jednym z mieszkań w centrum miasta. Przeszukali mieszkanie dilera, gdzie odnaleźli ponad 32 gr. amfetaminy o czarnorynkowej wartości około tysiąca złotych. Narkotyki były już podzielone na porcje i ukryte w specjalnych plastikowych pojemnikach po zabawkach.

Ponadto w mieszkaniu odnaleziono wagi elektroniczne, kruszarki do narkotyków oraz gotówkę z handlu środkami psychotropowymi. Zatrzymano 16-latka podejrzewanego o handel narkotykami.

Nieletni trafił do izby dziecka. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce Sąd dla Nieletnich, który może skierować zatrzymanego do zakładu poprawczego.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.