bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1569

Podpalacz grasuje na Młyńskiej

W ciągu minionych kilku dni bielscy strażacy interweniowali dwukrotnie w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego mieszczącego się w Bielsku-Białej przy ulicy Młyńskiej. W obu przypadkach paliły się drzwi wejściowe, a za przypuszczalną przyczynę pożaru uznano podpalenie.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w ubiegłą sobotę. Gdy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia paliły się drzwi wejściowe prowadzące z klatki schodowej do jednego z mieszkań. Strażacy dostali się do wnętrza lokalu poprzez podważenie zamka, a następnie ugasili pożar. W środę koło południa sytuacja powtórzyła się.

Paliły się te same drzwi. Po wywarzeniu ich okazało się, iż na skutek oblania substancją łatwo palną, pali się próg i część dolna drzwi. Strażacy ugasili płomień przy pomocy hydronetki, a następnie przewietrzyli klatkę schodową. Sprawę przekazano policji, która wszczęła dochodzenie celem wykrycia sprawców podpalenia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.