bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1255

Uwaga na złodziei rowerów

W ostatnich dniach łupem złodziei padły aż trzy jednoślady. Policja po raz kolejny apeluje o ostrożność i staranne zabezpieczenie posiadanych rowerów!

Najwięcej z nich ginie sprzed sklepów, szkół, przydomowych ogródków, garaży, balkonów oraz piwnic. Wiele kradzionych jest bez trudu, gdyż w ogóle nie są zabezpieczone.

Dwa pierwsze rowery turystyczne marki Author o wartości 2300 zł zostały skradzione z korytarza bloku przy ul. Cieszyńskiej. Kolejny "góral" marki Giant wart 1500 zł padł łupem sprawcy, który zerwał kłódkę i włamał się do piwnicy w bloku przy ul. Siewnej.

- Pamiętajmy, że utrudnimy złodziejom "pracę" jeśli postawimy na fachowe zabezpieczenie roweru. Warto skorzystać z mocnych i profesjonalnych blokad. Im więcej czasu i kłopotu zabierze złodziejowi kradzież tym mniejsze prawdopodobieństwo, że stracimy swój rower. Rower można też oznakować. Dobrze jest także sfotografować jednoślad, aby w przypadku jego kradzieży przekazać zdjęcie policji - mówi oficer prasowy bielskiej policji, komisarz Elwira Jurasz.

pola / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.