Wiadomości
- 27 sierpnia 2013
- wyświetleń: 2553
Transmisja obrad w internecie
Po raz pierwszy obrady Rady Miejskiej w Bielsku-Białej będą transmitowane w internecie. Początek transmisji wtorkowej sesji (27 sierpnia) o godzinie 10.00.

Transmisję poprowadzi bielska firma Film Factor. Obrady będzie można oglądać na stronie Urzędu Miejskiego pod tym likiem - www.um.bielsko.pl. Adresy alternetywne: http://www.biznesregion.pl, http://www.filmfactor.pl.
ZOBACZ TAKŻE
Bielsko-Biała przyjęło program opieki nad zwierzętami bezdomnymi na 2026 rok
Mniejsze klasy i więcej pieniędzy dla szkół? Bielsko-Biała jednogłośnie apeluje do rządu
COVID, borelioza i grypa w Bielsku‑Białej w 2025 roku: z jakimi chorobami zmagali się mieszkańcy?
Radni przyjęli raport Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2025 rok
Rada Miejska w Bielsku-Białej odrzuciła petycję o zerwanie współpracy z izraelskim Akko
Radny alarmuje ws. sytuacji w ochronie zdrowia. „Na kolonoskopię trzeba czekać do 2030 roku”
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










