bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3025

Pijany kierowca sprawcą kolizji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Prawie 3 promile alkoholu miał we krwi 69-letni kierowca land rovera, który w sobotnie popołudnie doprowadził do kolizji z fiatem i fordem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia. Z własnej kieszeni będzie też musiał pokryć spowodowane szkody.

Do zdarzenia doszło około 12.40 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ul. Babiogórskiej i Wadowickiej. Kierowca land rovera nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fiatem, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów, a następnie zderzył się z jadącym fordem. Na szczęście żaden z kierujących nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Pijany kierowca sprawcą kolizji · fot. Mirosław Jamro „Pressmix”


Badanie alkomatem wykazało, że sprawca kolizji miał we krwi blisko 3 promile alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Sprawca usłyszy wkrótce zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co może trafić do więzienia na najbliższe 2 lata.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj