bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3023

Okradziono samochód kuriera

Niedługo cieszyli się łupami dwaj bielszczanie, którzy włamali się do dostawczego mercedesa firmy kurierskiej i skradli przesyłki o wartości 650 zł. Chwilę później rabusie zostali zatrzymani przez policjantów z bielskiego oddziału prewencji. Za włamanie i kradzież cudzego mienia grozi im do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na ul. Dembowskiego w Bielsku-Białej. Dwaj młodzi mężczyźni sforsowali zamki w dostawczym mercedesie i przedostali się do środka. Ich łupem padły elektronarzędzia i kilka przesyłek kurierskich z odzieżą i obuwiem.

Powiadomieni o włamaniu, policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji zauważyli złodziei kilka przecznic dalej. Sprawcy, na widok radiowozu rzucili się do ucieczki. Nie zdołali uciec daleko, bo funkcjonariusze szybko ich zatrzymali. Okazali się nim dwaj bielszczanie w wieku 22 i 17 lat. Policjanci odzyskali też zrabowane przez nich przesyłki. Teraz za przestępstwo to mogą trafić za kraty na najbliższe 10 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.