bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1077

Zatrzymani wspólnicy włamywacza

Policjanci z komisariatu I zatrzymali 36-letnią kobietę i 53-letniego mężczyznę - wspólników włamywacza, który wkradł się na teren prywatnej firmy przy ul. Paderewskiego w Bielsku-Białej i skradł metalowe elementy maszyn szwalniczych.

Jak ustalono, sprawcy przedostali się do pomieszczeń firmowych po zerwaniu desek zabezpieczających otwór okiennych. Skradli wyposażenie maszyn, powodując szkody w wysokości 3000 zł. Pierwszego z włamywaczy - 49-latka z Bielska-Białej ujął właściciel firmy.

Sprawca został przekazany w ręce policjantów. Funkcjonariusze szybko ustalili, że rabuś nie działał w pojedynkę. Jego wspólnikom udało się uciec z miejsca zdarzenia, ale nie cieszyli się długo wolnością. Wczoraj złodziejska para została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Trójce włamywaczy za przestępstwo to grozi teraz do 10 lat więzienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.