Wiadomości

  • 20 sierpnia 2013
  • 23 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3034

Tabu na Letniej Scenie Sfery

Za nami:

W najbliższy piątek (23 sierpnia) bielską publiczność w dobry nastrój wprowadzą gorące jamajskie rytmy. Na placu przed Galerią Sfera wystąpi zespół Tabu.

tabu


sfera


Tabu to śląski zespół grający muzykę reggae, lubianą nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami, m.in. w Czechach i na Słowacji. Muzycy zagrali setki świetnych koncertów, a na swoim koncie mają kilka nagród zdobytych na cenionych festiwalach i przeglądach. Mają wierną publiczność, która tłumnie przychodzi na ich występy.

Nagrali kilka bardzo dobrych płyt. Debiutancki album "Jedno słowo" wydali w 2006 roku i od tamtej pory ich popularność nie słabnie. Zespół dwukrotnie brał udział w polskiej trasie Punky Reggae Live.

Tabu współorganizuje także jeden z największych festiwali reggae w Polsce - Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim, z którego wywodzą się członkowie kapeli.

Początek koncertu o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj