bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2488

Oddaj krew w centrum miasta

Za nami:

We wtorek 20 sierpnia na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej odbędzie się akcja krwiodawstwa organizowana we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.

Honorowi dawcy jak i inni ochotnicy będą mogli oddawać krew w specjalnym ambulansie Polskiego Czerwonego Krzyża. Z myślą o najmłodszych Stowarzyszenie „Region Beskidy” przygotowało dodatkową atrakcję - gry i zabawy edukacyjne prowadzone przez profesjonalną animatorkę. Dla wszystkich dawców krwi i biorących udział w konkursach czekają specjalne nagrody i upominki.

Beskidzka Kropla Krwi jest jednym z działań projektu pn. „Aktywne Beskidy - promocja sportu na pograniczu polsko-słowackim” współfinansowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska- Republika Słowacka 2007-2013.

Jednym z celów wpisanych w projekt „Aktywne Beskidy” jest podniesienie świadomości prozdrowotnej mieszkańców pogranicza, w związku z tym, w trakcie "Beskidzkiej Kropli Krwi" rozdawane będą ulotki promujące zdrowy styl życia.

Akcja krwiodawstwa potrwa do godziny 16.00.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.