bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1346

Poszukiwany "na podwójnym gazie"

Policjanci zatrzymali 57-letniego kierowcę Fiata Uno, który miał we krwi ponad 2,5 promila alkoholu. Jakby tego było mało, kierujący popełnił szereg wykroczeń, bo nie miał prawa jazdy, nie opłacił OC, samochód miał nieaktualne badania techniczne i nie został przerejestrowany w terminie, a w trakcie sprawdzeń dodatkowo okazało się, że sprawca poszukiwany jest listem gończym.

W niedzielę na ul. Straconki mundurowi zauważyli jadącego „zygzakiem” Fiata Uno. Zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W trakcie kontroli okazało się, że sprawca nie posiadał prawa jazdy i nie opłacił w terminie składki OC. Dodatkowo pojazd, którym kierował miał nieaktualne badania techniczne i jednocześnie nowy właściciel „zapomniał” o jego przerejestrowaniu.

Podczas sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że zatrzymany mężczyzna poszukiwany jest listem gończym za wcześniejsze przestępstwa, m.in.: nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.

Zatrzymany trafił do aresztu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.