Wiadomości
- 19 sierpnia 2013
- wyświetleń: 1857
Poszukiwany "na podwójnym gazie"
Policjanci zatrzymali 57-letniego kierowcę Fiata Uno, który miał we krwi ponad 2,5 promila alkoholu. Jakby tego było mało, kierujący popełnił szereg wykroczeń, bo nie miał prawa jazdy, nie opłacił OC, samochód miał nieaktualne badania techniczne i nie został przerejestrowany w terminie, a w trakcie sprawdzeń dodatkowo okazało się, że sprawca poszukiwany jest listem gończym.
W niedzielę na ul. Straconki mundurowi zauważyli jadącego „zygzakiem” Fiata Uno. Zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W trakcie kontroli okazało się, że sprawca nie posiadał prawa jazdy i nie opłacił w terminie składki OC. Dodatkowo pojazd, którym kierował miał nieaktualne badania techniczne i jednocześnie nowy właściciel „zapomniał” o jego przerejestrowaniu.
Podczas sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że zatrzymany mężczyzna poszukiwany jest listem gończym za wcześniejsze przestępstwa, m.in.: nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.
Zatrzymany trafił do aresztu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.
W trakcie kontroli okazało się, że sprawca nie posiadał prawa jazdy i nie opłacił w terminie składki OC. Dodatkowo pojazd, którym kierował miał nieaktualne badania techniczne i jednocześnie nowy właściciel „zapomniał” o jego przerejestrowaniu.
Podczas sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że zatrzymany mężczyzna poszukiwany jest listem gończym za wcześniejsze przestępstwa, m.in.: nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.
Zatrzymany trafił do aresztu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.
ZOBACZ TAKŻE
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
[FOTO] Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Siedem osób rannych!
53-letni Norweg na rowerze pod wpływem alkoholu. Skończyło się mandatem 2500 zł
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









