bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 2226

Gang złodziei kas fiskalnych

Policjanci Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami komisariatu II zatrzymali trzech sprawców w wieku od 20-23 lat, którzy podejrzewani są o kradzieże kas fiskalnych ze sklepów. Za przestępstwa te grozi im do 5 lat więzienia.

Złodzieje kas fiskalnych
fot. Policja


Złodzieje wpadli po kradzieży szuflad z pieniędzmi z kasy fiskalnej w jednym ze sklepów spożywczych w Wilkowicach. Zamaskowani kominiarkami wtargnęli do placówki handlowej chwilę przed zamknięciem. Zastraszyli obsługę i wyrwali dwie szuflady z pieniędzmi z kas fiskalnych. Spowodowane przez nich straty oszacowano na przeszło tysiąc złotych. Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, policjanci zorganizowali punkty blokadowe.

Z informacji wynikało, że złodzieje przemieszczają się w kierunku Bielska-Białej czerwonym fiatem cinquecento. Na ul. Szerokiej zatrzymali ich policjanci komisariatu II. W czasie przeszukania pojazdu odnaleziono skradziony bilon w kwocie około 100 zł., kominiarki oraz drewnianą pałkę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Wobec dwójki z nich prokurator zastosował dozory policyjne. Kryminalni ustalają teraz, czy zatrzymani mężczyźni mają zawiązek z innymi przestępstwami dokonanymi na terenie powiatu bielskiego.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.