bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2013
  • 15 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3929

Kłopoty bielskiego biura podróży

Kilkuset klientów biura OK Services Travel z Bielska-Białej nie wyjechało w środę na wakacje. Przedstawiciele firmy informują, że żaden z zaplanowanych na dziś wyjazdów nie dojdzie do skutku.

biuro podróży ok service
Kłopoty bielskiego biura podróży · fot. google.com


Na razie biuro nie udziela żadnych szczegółowych informacji. Apeluje do turystów o to, by nie przyjeżdżali na ustalone wcześniej miejsca zbiórek. - Przepraszamy za sytuację. Dalsze informacje zostaną przekazane później - czytamy na stronie internetowej.

Jak dowiedział się reporter RMF FM o całej sprawie wie już wydział turystyki urzędu marszałkowskiego. Urzędnicy próbują się skontaktować z szefostwem firmy i ustalić, jak poważne są jej problemy.

OK Services Travel jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Ma też wykupioną gwarancję ubezpieczeniową ważną do 9 października. Jesienią 2011 roku biuro wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego.

pola / bielsko.info, źródło: RMF FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.