bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1813

Twój rower? Zgłoś się na policję

Bielska policja poszukuje właściciela roweru marki "Kross" kol. żółto - zielonego, który został odnaleziony 23 maja 2013 roku w Bielsku-Białej przy ul. Kolejowej.

rower
Do kogo należy ten rower? · fot. KMP Bielsko-Biała


Właściciel jednej z prywatnych posesji przy bielskiej ul. Kolejowej odnalazł rower wraz z przypiętym do niego kaskiem. Przez następne dni czekał, że być może zjawi się jego właściciel. Po kilku dniach o odnalezieniu roweru powiadomił policjantów.

Po sprawdzeniu numerów fabrycznych w policyjnych bazach danych okazało się, że jednoślad ten nie figuruje jako utracony w wyniku przestępstwa. Prowadzone do tej pory czynności nie doprowadziły do ustalenia jego właściciela. Do roweru marki „Kross” kol. żółto - zielonego za pomocą stalowej linki z kłódką przypięty jest kask.

Osoba, która utraciła rower widniejący na załączonym zdjęciu proszona jest o kontakt z dzielnicowym z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.